Національний Банк Відкрив Спецрахунок Для Збору Коштів На Потреби Армії Оновлено

“Росія вторглася в Україну, Щит Європи. Оскільки ми захищаємо світ від тиранії, зараз чи ніколи – час показати вашу підтримку заради свободи та демократії в Україні та в усьому світі”. Ініціатива підтримується Міністерством цифрової трансформації України, FTX та Everstake. Повний список криптогаманців фонду Aid For Ukraine для зарахування благодійних внесків у криптовалютах.

Спасибі Вам, за те, що даєте можливість реалізовувати допомогу у дії. Ми хотіли дати крипто-спільноті життєздатну можливість ефективно підтримувати Україну, тому започаткували нашу ініціативу під назвою «Aid For Ukraine». Редакція не несе відповідальності за факти та оціночні судження, оприлюднені у рекламних матеріалах. Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах.

Сьогодні ми посилюємо нашу підтримку Україні в її захисті від незаконної агресії Росії. Місія з військової допомоги ЄС навчатиме Збройні Сили України, щоб вони могли продовжувати свою мужню боротьбу. Місія з військової допомоги ЄС – це не просто навчальна місія, це яскравий доказ того, що ЄС підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно. У Великій Британії для потреб української армії куплені понад 300 вантажівок Leyland DAF, а також 14 бронемашин «Spartan», два танкових тягача Oshkosh. Українське Міністерство оборони також приймає прямі пожертвування на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних сил.

З часу заснування в 2014 році, Фундація “Повернись Живим” стала найбільшою благодійною організацією, що забезпечує Збройні Сили України, надаючи підтримку близько a hundred бойовим одиницям ЗСУ. Наша місія полягає виключно в постачанні технологій, тренінгів та амуніції, щоб допомогти врятувати життя українців, а нашим воїнам – захищати Україну. «Чимало наших колег були мобілізовані до армії, дехто вирішив служити за власним Міжнародний ІТ-підприємець перерахував понад 100 млн грн на закупівлю безпілотників бажанням, роблячи свій внесок у захист українського народу. Ми, як провідна правнича громадськість країни, не можемо залишатись осторонь. Хто не може взяти до рук зброю, має придбати казначейські зобов’язання – хто скільки може, хоч би і в складчину! Звертаємо увагу, що повернення коштів зі спецрахунка для підтримки Збройних Сил України, отриманих від юридичних та фізичних осіб, за зверненнями таких осіб Національний банк України не здійснює.

Платформа Ukraine Helpers акумулювати найбільш нагальні потреби українців під час війни. Форіншурер дає прямі посилання на веб-сайти НБУ, Мінсоцполітики, Мінцифри, Міноборони та інші Благодійні фонди, де ви зможете напряму зробити безпечний донат з банківської картки чи криптогаманця. Введіть суму, яку хочете внести на підтримку військових.

Впровадження та всебічна підтримка реалізації програм допомоги Збройним Силам України (озброєння та військова техніка, засоби захисту на полі бою, спорядження, одяг тощо). Продуктовий набір, який має задовольнити базові потреби людини в цих непростих умовах. Сюди пересилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені не розірвані боєприпаси.

Допомога постраждалим внаслідок збройної агресії російської федерації і нещасних випадків, а також біженцям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Місія з військової допомоги ЄС працюватиме на території держав-членів ЄС. ЇЇ оперативний штаб, що займатиметься забезпеченням загальної координації на стратегічному рівні, функціонуватиме в рамках Європейської служби зовнішньої діяльності у Брюсселі.